Tijden & Tarieven

Activiteiten bij onze accommodatie

Maandag

09:30 - 11:30

Taalles en sport

3 maanden cursus. Inclusief fitnessabonnement voor 3 maanden

30,00

11:30 - 15:00

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

12:00 - 13:00

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

15:00 - 23:00

Bowlen bijzondere groepen

Bowlen

18,00

15:00 - 23:00

Bowlen

Bowlen

18,00

16:00 - 16:45

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

16:45 - 17:30

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

17:30 - 18:15

Zwemvaardigheid

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement

51,40

Diplomazwemmen

31,20

17:30 - 18:15

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

18:00 - 21:30

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

18:15 - 19:15

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

19:00 - 20:00

Bokszaktraining

Losse les

10,00

19:30 - 20:00

Zwemles voor volwassenen

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement

29,30

Diplomazwemmen

31,20

20:00 - 20:30

Zwemles voor volwassenen

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement

29,30

Diplomazwemmen

31,20

20:30 - 21:30

Aquafit dames

Losse les

6,60

10-lessenkaart* (6 maanden geldig)

59,10

* Exclusief magneetkaart

3,50

Dinsdag

07:00 - 08:30

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

08:30 - 12:30

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

09:00 - 09:30

Zwemles voor volwassenen

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement

29,30

Diplomazwemmen

31,20

09:30 - 10:30

Dameszwemmen

Los bad

5,70

los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

10:30 - 12:00

Baby- en peuterzwemmen

Losse les

7,60

10-lessenkaart* (6 maanden geldig)

68,40

* Exclusief magneetkaart

3,50

10:30 - 15:00

Seniorencombi

Losse les

8,00

6-lessenkaart, inclusief koffie/thee

54,60

11:00 - 13:00

Aanschuifbrunch

Soep- en broodgerecht

6,00

12:00 - 13:00

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

14:00 - 15:30

Seniorenzwemmen

Losse les

5,70

Losse les Rotterdampas

5,20

Losse les 65+

5,50

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

15:00 - 23:00

Bowlen

Bowlen

18,00

15:00 - 23:00

Bowlen bijzondere groepen

Bowlen

18,00

16:00 - 16:45

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

16:45 - 17:30

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

17:30 - 18:15

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

18:00 - 21:30

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

18:15 - 19:30

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

19:30 - 20:15

Aquarobics

Losse les

8,90

10-lessenkaart* (6 maanden geldig)

79,40

* Exclusief magneetkaart

3,50

20:30 - 21:30

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

Woensdag

09:30 - 11:30

Taalles en sport

3 maanden cursus. Inclusief fitnessabonnement voor 3 maanden

30,00

10:00 - 11:00

Peutergym

Losse les (begeleider en kind)

7,40

Extra kind

3,75

10-lessenkaart* (begeleider en kind - 6 maanden geldig)

68,40

* Exclusief magneetkaart

3,50

12:00 - 13:00

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

12:30 - 23:00

Bowlen

Bowlen

18,00

12:30 - 23:00

Bowlen bijzondere groepen

Bowlen

18,00

13:00 - 13:30

Privé-zwemles

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement* privé-les 1:1

145,00

Maandabonnement* privé-les 1:2

108,30

Diplomazwemmen

31,20

*Exclusief magneetpas

3,50

13:00 - 21:30

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

13:30 - 14:00

Privé-zwemles

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement* privé-les 1:1

145,00

Maandabonnement* privé-les 1:2

108,30

Diplomazwemmen

31,20

*Exclusief magneetpas

3,50

14:00 - 14:45

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

14:45 - 15:30

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

16:00 - 16:45

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

16:45 - 17:30

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

17:30 - 18:15

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

18:15 - 19:30

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

19:00 - 19:45

Cardio Boost

Losse les

10,00

19:30 - 20:00

Zwemles voor volwassenen

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement

29,30

Diplomazwemmen

31,20

20:00 - 20:30

Zwemles voor volwassenen

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement

29,30

Diplomazwemmen

31,20

20:30 - 21:30

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

Donderdag

07:00 - 08:30

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

09:30 - 10:30

Aquavitaal

Losse les

5,70

Aquavitaal 10-lessenkaart* incl. koffie of thee (6 maanden geldig)

57,00

10:30 - 12:00

Baby- en peuterzwemmen

Losse les

7,60

10-lessenkaart* (6 maanden geldig)

68,40

* Exclusief magneetkaart

3,50

11:30 - 15:00

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

12:00 - 13:00

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

14:00 - 15:30

Seniorenzwemmen

Losse les

5,70

Losse les Rotterdampas

5,20

Losse les 65+

5,50

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

15:00 - 00:00

Bowlen bijzondere groepen

Bowlen

18,00

15:00 - 00:00

Bowlen

Bowlen

18,00

16:00 - 16:45

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

16:45 - 17:30

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

17:30 - 18:15

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

18:00 - 21:30

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

18:15 - 19:30

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

19:00 - 19:45

Powerpump

Geen tickets beschikbaar

19:30 - 20:15

Aqua Kickboxing

Losse les

8,90

10-lessenkaart* (6 maanden geldig)

79,40

* Exclusief magneetkaart

3,50

20:30 - 21:30

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

21:05 - 22:05

Badminton

Per persoon per uur

6,50

Per keer voor een abonnement voor 4 personen*

12,95

Vrijdag

08:30 - 12:30

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

12:00 - 13:00

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

14:00 - 15:00

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

15:00 - 00:00

Bowlen bijzondere groepen

Bowlen

18,00

15:00 - 00:00

Bowlen

Bowlen

18,00

15:00 - 15:30

Privé-zwemles

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement* privé-les 1:1

145,00

Maandabonnement* privé-les 1:2

108,30

Diplomazwemmen

31,20

*Exclusief magneetpas

3,50

16:00 - 16:30

Privé-zwemles

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement* privé-les 1:1

145,00

Maandabonnement* privé-les 1:2

108,30

Diplomazwemmen

31,20

*Exclusief magneetpas

3,50

16:30 - 17:15

Zwemvaardigheid

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement

51,40

Diplomazwemmen

31,20

18:00 - 21:30

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

Zaterdag

08:15 - 09:00

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

09:00 - 14:30

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

09:00 - 23:00

Bowlen

Bowlen

18,00

09:00 - 23:00

Bowlen bijzondere groepen

Bowlen

18,00

09:00 - 09:45

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

09:45 - 10:30

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

10:00 - 11:00

Bokszaktraining

Losse les

10,00

10:00 - 11:00

Peutergym

Losse les (begeleider en kind)

7,40

Extra kind

3,75

10-lessenkaart* (begeleider en kind - 6 maanden geldig)

68,40

* Exclusief magneetkaart

3,50

10:30 - 11:15

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

11:15 - 12:00

Zwemles zwem-ABC

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement (45 minuten les)

51,40

Diplomazwemmen

31,20

12:00 - 13:00

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

13:30 - 14:00

Zwemles voor volwassenen

Inschrijfgeld

28,00

Maandabonnement

29,30

Diplomazwemmen

31,20

14:30 - 16:00

Moeder en kindzwemmen

Los bad

10,50

10-badenkaart*

94,50

* Exclusief magneetkaart

3,50

Zondag

09:00 - 14:30

Fitness Algemeen

Abonnement basis* (6 maanden) per maand

22,50

Abonnement premium* (6 maanden) per maand

32,50

Abonnement deluxe* (3 maanden) per maand

42,50

Inschrijfgeld

9,95

Inschrijfgeld exclusief magneetkaart

7,50

Dagkaart SportLokaal

7,50

Losse groepsles

10,00

09:30 - 10:30

Banenzwemmen

Los bad

5,70

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement* (3 maanden geldig)

101,60

Jaarabonnement* (12 maanden geldig)

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

10:30 - 12:00

Ouder en kindzwemmen

Recreatiebad

Los bad

5,70

Los bad t/m 3 jaar

4,80

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement*

101,60

Jaarabonnement*

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

11:00 - 21:00

Bowlen

Bowlen

18,00

11:00 - 21:00

Bowlen bijzondere groepen

Bowlen

18,00

12:00 - 14:00

Familiezwemmen

Los bad

5,70

Los bad t/m 3 jaar

4,80

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement*

101,60

Jaarabonnement*

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

14:00 - 16:00

Vrijzwemmen

Los bad

5,70

Los bad t/m 3 jaar

4,80

Los bad 65+

5,50

Los bad Rotterdampas

5,20

12-badenkaart* (6 maanden geldig)

57,00

25-badenkaart* (12 maanden geldig)

114,00

Kwartaalabonnement*

101,60

Jaarabonnement*

330,00

* Exclusief magneetkaart

3,50

Cookies op onze website

Deze website maakt gebruik van cookies om de nodige websitefuncties te bieden. Om de websitenavigatie en jouw online ervaring te verbeteren, websiteverkeer, gebruik en interactie te analyseren en om te helpen bij onze marketing- en advertentie-inspanningen.